Medarbejdere

 


 

jan 

Konsulent

Øst / Vest Danmark

 

Jan Sahlertz
Mobil.: +45 40 19 19 85
jan@meyland-smith.dk     

     



    

Salg-/kontorassistent

 

Anja H. Steengaard

Mobil.: +45 51 82 28 05
anja@meyland-smith.dk



jan 

 

Direktør / Eksport salg            
         

Jan Sahlertz
Mobil.: +45 40 19 19 85
jan@meyland-smith.dk

 
    

Salg-/kontorassistent
 
Anne Weber
Mobil: +45 51 17 19 85
Anne@meyland-smith.dk      



 

Bogholder

 

Lene Billund

lene@meyland-smith.dk         

 
 

Indkøbsassistent


Jette Snørbjerg
jette@meyland-smith.dk




palle 

 

 

Direktør /Ansv. produktion

 

Palle Lind Jensen

Mobil: +45 21 44 19 85

palle@meyland-smith.dk       

     

 
      

Produktionsleder

 

Lars Sørensen
Mobil +45 20 20 34 88
lars@meyland-smith.dk

 


 

Smed
Flemming Christensen            

 

 

Smed
Dennis Madsen

 
 

 

Smed
Henrik Walker Lentz                


 
 

Smed
Torben Andersen



 

 
Smed
Paw Jespersen Binderup         

 

 

 

Serviceassistent                          
Jan Poulsen    

 

 

                     

Montage
Jørgen Larsen                         

                        

 

Montage
Preben Ib Jensen  


 

 

Montage
Richard A. Christensen  


   





















 




Nyheder

Husk at tilmelde dig meyland-smiths nyhedsbrev KLIK HER

Nyhedsbrevet fortæller kort om relevante nyheder og vigtige informationer fra meyland-smith

Følg os på vores facebook-side Du kan følge Meyland-Smith på vores Facebook side og holde dig opdateret med nyheder og produkter
Se vore YouTube videoer Følg med på vores YouTube-kanal, hvor vi løbende vil uploade videoer med demonstrationer af vores produkter.