DK | EN

Medarbejdere hos Meyland-Smith

Direktion og ledelse
Jan Sahlertz

Direktør / Eksport salg

Jan Sahlertz
Mobil.: +45 40 19 19 85
jan@meyland-smith.dk

Palle Lind Jensen

Direktør /Ansv. produktion

Palle Lind Jensen
Mobil: +45 21 44 19 85
palle@meyland-smith.dk

Administration
Jan Sahlertz

Konsulent Øst / Vest Danmark

Jan Sahlertz
Mobil.: +45 40 19 19 85
jan@meyland-smith.dk

 Palle Lind Jensen

Ansvarlig for produktion

Palle Lind Jensen
Mobil: +45 21 44 19 85
palle@meyland-smith.dk

Lars Sørensen

Produktionsleder

Lars Sørensen
Mobil +45 20 20 34 88
lars@meyland-smith.dk

Lene Billund

Bogholder

Lene Billund
lene@meyland-smith.dk

Anne Weber

Salg-/kontorassistent

Anne Weber
Mobil: +45 51 17 19 85
Anne@meyland-smith.dk

Anja H. Steengaard

Salg-/kontorassistent

Anja H. Steengaard
Mobil.: +45 51 82 28 05
anja@meyland-smith.dk

Jette Snørbjerg

Indkøbsassistent

Jette Snørbjerg
jette@meyland-smith.dk

Produktion
Flemming Christensen

Smed

Flemming Christensen

Dennis Madsen

Smed

Dennis Madsen

Henrik Walker Lentz

Smed

Henrik Walker Lentz

Torben Andersen

Smed

Torben Andersen

Paw Jespersen Binderup

Smed

Paw Jespersen Binderup

Jan Poulsen

Serviceassistent

Jan Poulsen

Jørgen Larsen

Montage

Jørgen Larsen

Preben Ib Jensen

Montage

Preben Ib Jensen

Richard A. Christensen

Montage

Richard A. Christensen

Oprettet i NEWWWEB CMS - Brugervenligt og SEO optimeret Content Management System